Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, d...

Event Single
Informácie:
  • 09.02.2019 - 09.02.2019
  • 00:02 - 00:02
  • Bratislava

Popis podujatia

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Výsledky nášho klubu na podujatí

Meno Priezvisko Disciplína Fáza Poradie Výkon
Tomáš Rojka 150 m Starší žiaci Beh 01 2 17.82
Lukáš Pasternák 150 m Starší žiaci Beh 04 2 19.24
Nikola Halásová 150 m Staršie žiačky Beh 08 4 23.90
Lucia Štrpková 1500 m Dorastenky Beh 4 5:36.43
Michal Vatter 1500 m Muži Beh 03 7 5:27.57
Mária Zelenáková 200 m Dorastenky Beh 04 4 30.00
Šárka Janeková 200 m Dorastenky Beh 08 2 29.24
Veronika Karabová 2000 m Staršie žiačky Beh 7 8:24.20
Tomáš Rojka 300 m Starší žiaci Beh 01 2 40.58
René Fáber 60 m Dorastenci Beh 01 0 DQ
Šárka Janeková 60 m Dorastenky Beh 02 7 08.79
Mária Zelenáková 60 m Dorastenky Beh 04 1 08.82
Petra Mačaiová 60 m Dorastenky Beh 04 4 09.14
Eliška Karabová 60 m prekážok [76,2cm-8,20m] Staršie žiačky Beh 03 4 12.43
Diana Repková 60 m prekážok [76,2cm-8,20m] Staršie žiačky Beh 03 6 14.89
Margaret Vargová 60 m prekážok [76,2cm-8,20m] Staršie žiačky Beh 04 2 10.13
Tomáš Rojka 60 m Starší žiaci Beh 01 2 07.41
Lukáš Pasternák 60 m Starší žiaci Beh 02 1 07.76
Tomáš Rojka 60 m Starší žiaci Finále 1 07.42
Lukáš Pasternák 60 m Starší žiaci Finále 6 07.84
Adam Kováč 800 m Dorastenci Beh 01 5 2:16.78
Lea Geseová 800 m Dorastenky Beh 3 2:31.29
Adam Kováč 800 m Muži Beh 01 6 2:16.78
Matej Černý 800 m Starší žiaci Beh 5 2:34.67
Emma Miháliková 800 m Staršie žiačky Beh 5 2:45.05
Liliana Holková chôdza dráha 1000 m Mladšie žiačky Beh 1 5:14.13
Mária Žiaková chôdza dráha 1000 m Mladšie žiačky Beh 3 5:39.70
Natália Holková chôdza dráha 1000 m Mladšie žiačky Beh 4 5:48.44
Alexandra Pastieriková chôdza dráha 1000 m Mladšie žiačky Beh 5 5:48.53
Sophia Novosadová chôdza dráha 2000 m Staršie žiačky Beh 3 12:22.00
Petra Mačaiová skok do diaľky Dorastenky Finále 6 428
Lukáš Pasternák skok do diaľky Starší žiaci Finále 4 533
Klára Grňová skok do diaľky Staršie žiačky Finále 9 431
Eliška Karabová skok do diaľky Staršie žiačky Finále 17 408
Andrea Vargová skok do výšky Staršie žiačky Finále 2 153
Margaret Vargová skok do výšky Staršie žiačky Finále 5 145
Nikola Halásová skok do výšky Staršie žiačky Finále 11= 130
Margaret Vargová skok o žrdi Staršie žiačky Finále 4 200
Diana Repková skok o žrdi Staršie žiačky Finále 5 180
Klára Grňová vrh guľou 3 kg Staršie žiačky Finále 4 09.50
Vanesa Šnírerová vrh guľou 3 kg Staršie žiačky Finále 6 09.41
Matúš Varačka vrh guľou 4 kg Starší žiaci Finále 2 12.58
René Fáber vrh guľou 5 kg Dorastenci Finále 1 15.34
Filip Prochác vrh guľou 5 kg Dorastenci Finále 3 12.53

Viac informácii a info o nesúhlasu. Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.Súhlasím